The Official Facebook Chat Plugin - en to tr_TR translation catalogue (15 entries)

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: FAQ
tr_TR: SSS

en: Support
tr_TR: Destek

en: Facebook Chat Plugin Settings
tr_TR: Facebook Sohbet Eklentisi Ayarları

en: Getting Started?
tr_TR: Kullanmaya Başlama

en: Let people start a conversation on your website and continue in Messenger. It's easy to set up. Chats started on your website can be continued in the customers' Messenger app, so you never lose connections with your customers. Even those without a Facebook Messenger account can chat with you in guest mode, so you can reach more customers than ever.
tr_TR: İnsanların internet sitenizde bir konuşma başlatmasına ve bu konuşmayı Messenger'da sürdürmesine imkan sunun. Kurulumu kolaydır. İnternet sitenizde başlatılan sohbetlere müşterilerin Messenger uygulamasında devam edebilirsiniz. Böylece müşterilerinizle bağlantınızı asla kaybetmezsiniz. Facebook Messenger hesabı olmayan kişiler bile, sizinle konuk modunda sohbet edebilir. Böylece her zamankinden daha fazla müşteriye erişebilirsiniz.

en: Setup Chat Plugin
tr_TR: Sohbet Eklentisini Kurma

en: Edit Chat Plugin
tr_TR: Sohbet Eklentisini Düzenleme

en: The plugin code has already been added into your website. You can always go back through the setup process to customize the plugin.
tr_TR: Eklenti kodu zaten internet sitenize eklenmiş. İstediğiniz zaman kurulum sürecine dönerek eklentiyi özelleştirebilirsiniz.

en: Use of this plugin is subject to Facebook's Platform Terms
tr_TR: Bu eklentinin kullanımı Facebook'un Platform Koşulları'na tabidir

en: Having a problem setting up or using the Chat Plugin?
tr_TR: Sohbet Eklentisini kurma veya kullanma konusunda sorun mu yaşıyorsunuz?

en: Please consult our Troubleshooting Guide.
tr_TR: Lütfen Sorun Giderme Kılavuzumuza başvurun.

en: If the troubleshooting steps in the guide do not solve your problem, please post in the plugin support forum.
tr_TR: Kılavuzdaki bu sorun giderme adımları sorununuzu çözmüyorsa, lütfen eklenti destek forumunda paylaşım yapın.

en: With a few clicks, you can add the Facebook Chat Plugin to your website, enabling customers to message you while browsing your website. To see and reply to those messages, simply use the same messaging tools you use for your Facebook messaging, on desktop at facebook.com, Facebook Page Manager App (available on iOS and Android), or by adding your page account to Messenger. It's free, easy to install and comes with a user interface your customers are already familiar with.
tr_TR: Sadece birkaç tıklamayla Facebook Sohbet Eklentisini internet sitenize ekleyebilir ve müşterilerin internet sitenizde gezerken size mesaj göndermesini sağlayabilirsiniz. Bu mesajları görmek ve yanıtlamak için facebook.com adresinde, Facebook Sayfa Yöneticisi Uygulaması'nda (iOS ve Android'de kullanılabilir) veya sayfa hesabınızı Messenger'a eklediğinizde Facebook mesajlarınız için kullandığınız aynı mesajlaşma araçlarını kullanın. Yüklemesi ücretsiz ve kolaydır ve müşterilerin zaten bildiği bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

en: The Official Facebook Chat Plugin
tr_TR: Resmi Facebook Sohbet Eklentisi
