The Official Facebook Chat Plugin - en to nl_NL translation catalogue (15 entries)

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: FAQ
nl_NL: Veelgestelde vragen

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Facebook Chat Plugin Settings
nl_NL: Instellingen de plug-in voor Facebook Chat

en: Getting Started?
nl_NL: Aan de slag?

en: Let people start a conversation on your website and continue in Messenger. It's easy to set up. Chats started on your website can be continued in the customers' Messenger app, so you never lose connections with your customers. Even those without a Facebook Messenger account can chat with you in guest mode, so you can reach more customers than ever.
nl_NL: Laat mensen een gesprek starten op je website en het gesprek voortzetten in Messenger. Je kunt dit eenvoudig instellen. Chats die op je website worden gestart, kunnen worden voortgezet in de Messenger-app van klanten. Op deze manier verlies je nooit het contact met je klanten. Zelfs klanten zonder Facebook Messenger-account kunnen met je chatten in de gastmodus, zodat je meer klanten dan ooit kunt bereiken.

en: Setup Chat Plugin
nl_NL: Chatplug-in instellen

en: Edit Chat Plugin
nl_NL: Chatplug-in bewerken

en: The plugin code has already been added into your website. You can always go back through the setup process to customize the plugin.
nl_NL: De plug-incode is al toegevoegd aan je website. Je kunt altijd terugkeren in het configuratieproces om de plug-in aan te passen.

en: Use of this plugin is subject to Facebook's Platform Terms
nl_NL: Het gebruik van deze plug-in is onderhevig aan de platformvoorwaarden van Facebook

en: Having a problem setting up or using the Chat Plugin?
nl_NL: Ondervind je problemen met het instellen of gebruiken van de chatplug-in?

en: Please consult our Troubleshooting Guide.
nl_NL: Raadpleeg onze gids voor het oplossen van problemen.

en: If the troubleshooting steps in the guide do not solve your problem, please post in the plugin support forum.
nl_NL: Als de stappen in de gids om het probleem op te lossen niet werken, plaats dan een bericht in het forum voor plug-inondersteuning.

en: With a few clicks, you can add the Facebook Chat Plugin to your website, enabling customers to message you while browsing your website. To see and reply to those messages, simply use the same messaging tools you use for your Facebook messaging, on desktop at facebook.com, Facebook Page Manager App (available on iOS and Android), or by adding your page account to Messenger. It's free, easy to install and comes with a user interface your customers are already familiar with.
nl_NL: In enkele klikken kun je de plug-in voor Facebook Chat toevoegen aan je website zodat klanten chatberichten naar je kunnen sturen terwijl ze door je website bladeren. Als je deze chatberichten wilt bekijken en beantwoorden, gebruik je dezelfde chatberichtentools die je gebruikt voor je Facebook-chatberichten op een computer op facebook.com, gebruik je de Facebook-app Paginabeheer (beschikbaar op iOS en Android) of voeg je je pagina-account toe aan Messenger. De plug-in is gratis, eenvoudig te installeren en bevat een gebruikersinterface waarmee je klanten al bekend zijn.

en: The Official Facebook Chat Plugin
nl_NL: De officiële plug-in voor Facebook Chat"
