The Official Facebook Chat Plugin - en to cs_CZ translation catalogue (15 entries)

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: FAQ
cs_CZ: Časté dotazy

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Facebook Chat Plugin Settings
cs_CZ: Nastavení Facebook pluginu pro chat

en: Getting Started?
cs_CZ: Jak začít?

en: Let people start a conversation on your website and continue in Messenger. It's easy to set up. Chats started on your website can be continued in the customers' Messenger app, so you never lose connections with your customers. Even those without a Facebook Messenger account can chat with you in guest mode, so you can reach more customers than ever.
cs_CZ: Umožněte lidem zahájit konverzaci na vašem webu a pak v ní pokračovat v Messengeru. Nastavení je snadné. V chatech zahájených na vašem webu můžou zákazníci pokračovat v Messengeru, takže spojení s nimi nikdy neztratíte. Dokonce i ti, kteří Facebook Messenger účet nemají, s vámi můžou chatovat v režimu hosta, a vy tak můžete oslovit více zákazníků než kdy předtím.

en: Setup Chat Plugin
cs_CZ: Nastavit plugin pro chat

en: Edit Chat Plugin
cs_CZ: Upravit plugin pro chat

en: The plugin code has already been added into your website. You can always go back through the setup process to customize the plugin.
cs_CZ: Kód pluginu už byl na váš web přidán. V krocích nastavení se vždy můžete vrátit zpět a plugin si přizpůsobit.

en: Use of this plugin is subject to Facebook's Platform Terms
cs_CZ: Používání tohoto pluginu podléhá smluvním podmínkám platformy Facebooku

en: Having a problem setting up or using the Chat Plugin?
cs_CZ: Máte potíže s nastavením nebo používáním pluginu pro chat?

en: Please consult our Troubleshooting Guide.
cs_CZ: Přečtěte si našeho průvodce řešením potíží.

en: If the troubleshooting steps in the guide do not solve your problem, please post in the plugin support forum.
cs_CZ: Pokud postup řešení potíží v průvodci váš problém nevyřeší, napište příspěvek ve fóru podpory pluginů.

en: With a few clicks, you can add the Facebook Chat Plugin to your website, enabling customers to message you while browsing your website. To see and reply to those messages, simply use the same messaging tools you use for your Facebook messaging, on desktop at facebook.com, Facebook Page Manager App (available on iOS and Android), or by adding your page account to Messenger. It's free, easy to install and comes with a user interface your customers are already familiar with.
cs_CZ: Pomocí několika kliknutí můžete na svůj web přidat Facebook plugin pro chat, který zákazníkům umožní vám během procházení webu poslat zprávu. Chcete-li tyto zprávy zobrazit a odpovídat na ně, jednoduše použijte stejné nástroje pro posílání zpráv, které používáte k posílání zpráv z Facebooku na počítači na facebook.com, Aplikace Facebook Správce stránek (k dispozici pro iOS a Android) nebo přidáním účtu stránky do Messengeru. Instalace je jednoduchá a bezplatná a zahrnuje uživatelské rozhraní, které už zákazníci znají.

en: The Official Facebook Chat Plugin
cs_CZ: Oficiální Facebook plugin pro chat
